[marek]
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brzesko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faktycznie nie elegancko jest negocjować zz LE przed końcem sezonu, chyba ze Tata już zarząd Poinformował o swoim odejściu i dlatego się spieszą żeby już zaczęli przyszły sezon planować
0
oj, masy mięśniowej musi trochę nabrać, bo kruszynka
0
a Piłkarze Ręczni chyba dziś tez fetować będą:D
0
Ice-X, w sumie to masz racje, oddaje honor, ale należy pamiętać o oczekiwaniach względem konkretnej drużyny, potencjale, celach itp itd, także popatrz na to z tej perspektywy...taka przenośnia myślę, że mimo wszystko na miejscu:) pozdro
0
najbardziej podobał mi się Negrado...gość po prostu nie chciał strzelić realowi, choćby nie wiem w jakiej sytuacji się znalazł...lol
0
ten mecz z Herculesem stał chociaż na wyższym poziomie...a tu?....
0
dzastafcb-zgadzam się z Tobą w 100%...najbardziej żenujący mecz tygodnia w Europie...
0
a to Ci....:)
0
ale chłopak karnego strzelil nieziemsko...jeszcze takiego nie widzialem:) pozdro
0
~jogas88, Pedro podał do Messiego przy drugiej bramce:)
0
nie niedługo potem tylko cały rok później, z finał to się własnie troche obraził i dlatego nie przyszedl;]
0
co nie zmienia faktu że komentator był...szkoda gadać:)
0
komentator podczas wcześniejszej transmisji meczu Barcy w pucharze króla tłumaczył, że "Alvis" mówi się w konkretnym regionie Brazylii z którego pochodzi Dani, i dlatego można się spotkać w Brazylijskich transmisjach z inną wymową, tym bardziej w Portugalskich. Peace
0
wie ktos czy na tej rosyjkiej stacji bedzie wreczenie pucharu? bo teraz leca reklamy:/
0
wróć!...na lewej;)
0
@FCBfanFCB ale to zdjęcie nie jest z dziś:) Ibra ma gips na prawej ręce...:)
0
a ja to widzialem na zywo podczas transmisji, z tym ze myslalem ze to jakies przebicie w sygnale, takze zaden fotoshop:)
0
cd. a ten mecz z Xerax jest rozegrany awansem z 15. kolejki
0
pewnie dlatego ze niedlugo jedziemy na KMS, i chwile nas nie bedzie:)
0
a na meczu wlasnie gdzies poszli obaj:) ale Ediur tez dzis jest, jak milo go zobaczyc;)
0
i zamiast Becksy przyszedl Ronaldinho...koniec koncow wyszło nam na dobre:)
0
mecz finałowy to to akurat na pewno nie jest,bo maja inne nasi inne stroje. to pierwszy półfinałowy mecz z ManU rozegrany na Camp Nou, bodaj 24 minuta meczu...(z tym ostatnim mnie ponioslo;)
0
Hleb jest Białorusinem...:-)
0
zapewne znajdował się na niej również herb Interu, taki gadżet przygotowany specjalnie na mecz- herb grających drużyn. pewnie z Dynamem i Rubinem też pojawią się ich herby
0
wszystko działa elegancko. dzięki za wstawkę. mam jednak jedno pytanie- do oglądania filmów w jakości HD (owy film, lub wszystkie bramki i skróty w tejże jakości) potrzebny jest jakiś specjalny kodek? bo niby filmy działają, ale co chwile pojawiają się jakieś paski lub smugi, da się z tym oglądać bez problemu, a jednak trochę trącą...proszę o pomoc życzliwych:) pozdrawiam!
0
jakiś błąd się wkradł w tym składzie :)
0
faktycznie, toure jest zupelnie inny niz eto'o:p
0
Maro Citko:) i oczywiscie Angolom, na starym Wembley
0
caly Samu, strzela z trudnych pozycji...ale jak przyjdzie patelnia to ...patelnia:]
0
posluchajcie komentarza przy bramce Bojana. ostetnie 5 sekund.... "...BOJAN, BOJAN...JA CIEBIE KOCHAM..." :)